Our products worldwide
Austria, Azerbaijan, Belarus, Belgium, Bulgaria, Canada, Estonia, Finland, France, Georgia, Germany, Hungary, Kazakhstan, Latvia, Lithuania, Moldova, Netherlands, Norway, Portugal, Romania, Slovakia, Spain, Sweden, Ukraine, United Kingdom, USA
Sortuj:
2022
2021
2020
2019
2018
2017
Niestandardowe wymiary 1920x1080 px (4)

Новости KLIMOR на выставке CHILLVENTA 2022

Czytaj więcej
EN_[Chilventa]6

Klimor приглашает на выставку CHILLVENTA 2022

Czytaj więcej
3235818a-f5fd-462c-808c-5498c484ee35

MCE 2022 ЗАКОНЧЕНА! РЕЗЮМЕ УЧАСТИЯ ГРУППЫ KLIMA-THERM В ВЫСТАВКЕ В МИЛАНЕ

Czytaj więcej
Mediolan MCE 2022 smedia KL EN

KLIMOR НА ВЫСТАВКЕ MOSTRA CONVEGNO 2022 В МИЛАНЕ

Czytaj więcej
Nagroda-delta-2021-KL-1900x1080

Klimor награжден статуэткой DELTA 2021

Czytaj więcej
Sap-www-4

SAP S/4HANA - Klimor внедряет новую версию информационной системы класса ERP фирмы SAP

Czytaj więcej
Klimor_RU_grafika

Zakłady Klimor zasilane zieloną energią

Czytaj więcej
klimor-sam-main-s

Klimor с сертификатом Microsoft Software Asset Management

Czytaj więcej
GRAFIKA_GRATULACJE_lucky_losers

«Racing Unit 2021» – Klimor начинает сезон ивентов

Czytaj więcej
newsWWW_KL_eng

Klimor wyróżniony „Gazelą Biznesu 2020”

Czytaj więcej
news_PV_news-ROS

Предприятия Klimor с собственным источником фотоэлектрической энергии (PV)

Czytaj więcej
[Klimor][film]

KLIMOR przedstawia nowy film - Jak to jest zrobione

Czytaj więcej
KTG

NOWA odsłona strony korporacyjnej KTG.PL

Z przyjemnością informujemy, iż pod adresem KTG.PL uruchomiona została NOWA wersja strony korporacyjnej Grupy Klima-Therm. Strona o charakterze globalnym zyskała nową szatę graficzną podkreślającą profesjonalizm organizacji, jej nowoczesność i dynamikę.
Czytaj więcej
wwwPOPR_RU

Klimor EVO SMART SOLUTION

Wprowadzony na rynek nowy typoszereg central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych Klimor EVO otwiera nowe możliwości doboru Efektywnych, Wszechstronnych i Optymalnych pod względem kosztów zakupu i eksploatacji urządzeń,dla różnych sektorów branży wentylacji.
Czytaj więcej
1920x1080 EN

KLIMOR RUSZA Z NOWĄ STRONĄ INTERNETOWĄ

Z przyjemnością informujemy, iż od połowy czerwca pod adresem www.klimor.com - funkcjonuje nowa strona internetowa firmy KLIMOR. Aktualny serwis posiada nowa strukturę układu treści oraz nową szatę graficzną. To profesjonalna, nowoczesna wizytówka firmy i jednocześnie praktyczne narzędzie, które w sposób kompleksowy odpowiada na potrzeby Klientów w zakresie szerokiego dostępu do informacji o produktach i oferowanych rozwiązaniach marki KLIMOR.
Czytaj więcej
[Klimor]Product_Guide_v2

Nowy katalog produktowy Klimor Evo

Mamy przyjemność poinformować o dostępnej nowej publikacji- Katalogu produktowym KLIMOR EVO, prezentującym najnowszy typoszereg systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych spółki. Publikacja przedstawia typoszereg urządzeń KLIMOR w nowoczesnej i estetycznej formie zawierającej liczne wizualizacje, opisy urządzeń i niezbędne dane techniczne.
Czytaj więcej
1200x628

KLIMOR EVO z certyfikatem Eurovent

Centrale wentylacyjne EVO marki KLIMOR zostały objęte prestiżowym certyfikatem Eurovent, potwierdzającym zgodność programu doboru urządzeń i przedstawianych danych technicznych w nim reprezentowanych, z wynikami badań przeprowadzonych według niezależnych europejskich ośrodków badawczych.
Czytaj więcej
[Klimor][Lider_instalacji]_554x320_EN

Klimor laureatem konkursu „Lider Instalacji 2020”

Jury edycji 2020 konkursu „Lider Instalacji” przyznało firmie KLIMOR prestiżową nagrodę środowiska branżowego, doceniając innowacyjność nowego typoszeregu central wentylacyjnych Klimor EVO. Koronną statuetką z punktu widzenia całości działań realizowanych na rzecz budowy marki Grupy Klima-Therm jest nagroda otrzymana w kategorii ‘marketing i rozwój rynkowy’.
Czytaj więcej
EVO_Obszar roboczy 1 kopia 3

Klimor zakończył pierwszą edycję warsztatów z projektantami - szkoleń wdrożeniowych z nowego typoszeregu central EVO

W styczniu i lutym br. firma Klimor zorganizowała cykl spotkań szkoleniowo – dyskusyjnych, dedykowanych Projektantom systemów HVACR- jednej z kluczowych grup Klientów współpracujących z Grupą Klima-Therm, podczas których podjęto ważne zagadnienia branży HVACR.
Czytaj więcej
DELTA_Klimor

Firma Klimor nagrodzona statuetką Delta 2020

Stowarzyszenie Polska Wentylacja po raz czwarty przyznało firmie Klimor prestiżową nagrodę biznesową za najwyższą dynamikę obrotów spośród firm działających w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej. Uroczyste wręczenie statuetki DELTA 2020 miało miejsce 3 marca w Warszawie, podczas Gali towarzyszącej XVIII edycji wystawy „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja”.
Czytaj więcej
Klimor_Szczecin

Klimor otwiera biuro w Szczecinie

Informujemy, iż w trosce o najwyższą jakość i komfort obsługi klienta, z początkiem marca rozpoczyna działalność biuro handlowe Klimor w Szczecinie.
Czytaj więcej
KlimaTherm-Lochow--75

Klimor podsumował rok 2019

10 stycznia br. w Folwarku Łochów (woj. mazowieckie) odbyła się wewnętrzna konferencja sprzedażowa Grupy Klima-Therm „Podsumowanie 2019 roku, Plany na rok 2020”, w której oprócz kadry zarządzającej udział wzięli m.in. cała struktura handlowa oraz przedstawiciele działów wspierających działalność sprzedażową spółek z Grupy – łącznie blisko 170 osób.
Czytaj więcej
Alfred_RX_naDACHU_3d bw.146

Evolucja Klimor - cykl szkoleń dla projektantów

Podczas 17 spotkań na terenie Polski, inżynierowie Klimor podejmą próbę odpowiedzi na 9 ważnych pytań, które mamy nadzieję będą impulsem do refleksji nad rzeczywistym funkcjonowaniem systemów wentylacji w konfrontacji z parametrami obliczeniowymi.
Czytaj więcej
Piotrkowska_1_Klimor

Zmiana lokalizacji biura handlowego Klimor w Łodzi

Uprzejmie informujemy, że z dniem 4 listopada 2019 roku firma Klimor zmieniła lokalizację biura handlowego w Łodzi.
Czytaj więcej
OAFD6066

NOWA HALA, NOWE MOŻLIWOŚCI- OTWARCIE HALI PRODUKCYJNEJ KLIMOR W GDYNI

W piątek 11 października br. miało miejsce oficjalne otwarcie nowo wybudowanej jak również wyremontowanej sąsiadującej hali produkcyjnej, na terenie zakładu Klimor w Gdyni przy ul. Bolesława Krzywoustego 5.Zorganizowana z tej okazji uroczystość, na którą przybyło niemalże 100 Gości, dedykowana była jednym z kluczowych grup Klientów naszej firmy- Projektantom systemów HVACR. W uroczystości wziął także udział Zarząd firmy oraz przedstawiciele działu Handlowego spółki Klimor.
Czytaj więcej
2019-09-20_gryf_pomorski_257

KLIMOR NAGRODZONY PODCZAS 20 EDYCJI KONKURSU POMORSKIEJ NAGRODY „GRYFA GOSPODARCZEGO 2019”.

Firma KLIMOR została uhonorowana niezwykle cenną Pomorską Nagrodą Gryf Gospodarczy 2019 w kategorii LIDER INWESTYCJI oraz wyróżniony w kategorii LIDER INNOWACJI. Nagrody zostały wręczone na uroczystej Gali, która odbyła się w piątek 20 września w Operze Bałtyckiej w Gdańsku.Gryf Gospodarczy to jedna z najbardziej cenionych regionalnych nagród, przyznawana wspólnie przez organizacje samorządu gospodarczego i marszałka województwa pomorskiego. Organizatorem konkursu nieprzerwanie od 2000 roku jest
Czytaj więcej
293_app_news_photo_american_dream_2

WYPRAWA „AMERICAN DREAM” – KLIMOR WYRÓŻNIA SWOICH NAJLEPSZYCH HANDLOWCÓW

W kwietniu najlepsi handlowcy w firmie KLIMOR wzięli udział w tygodniowej, ekskluzywnej wyprawie na Zachodnie Wybrzeże USA. Bogatemu programowi atrakcji skupionych wokół miast Los Angeles i Las Vegas towarzyszył panel szkoleń produktowo-sprzedażowych.
Czytaj więcej
IMG_2066

UDZIAŁ FIRMY KLIMOR NA TARGACH ISH WE FRANKFURCIE

W związku z dynamicznym rozwojem, jak również intensyfikacją biznesowej działalności na arenie międzynarodowej , w dniach 11-15 marca 2019 r. firma KLIMOR pojawiła się wśród prestiżowego grona wystawców targów ISH we Frankfurcie nad Menem, prezentując swoje najnowsze produkty.
Czytaj więcej
1823_photos_image_2_thumb

KLIMOR PO RAZ TRZECI UHONOROWANY NAGRODĄ BIZNESOWĄ DELTA

Tegoroczna edycja największych w Polsce targów branży HVACR „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja” przyniosła firmie KLIMOR ważną nagrodę o charakterze biznesowym: DELTA 2019 – wyróżnienie przyznawane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja podmiotom o największej dynamice obrotów z trzech ostatnich lat. KLIMOR w prestiżowym gronie laureatów DELTY znalazł się już po raz trzeci.
Czytaj więcej
Targi ISH 2000x1047 KL EN (1)

KLIMOR NA TARGACH ISH 2019 WE FRANKFURCIE

Zbliża się termin międzynarodowej imprezy w branży HVACR- Targów ISH we Frankfurcie nad Menem. Na życzenie wystawców, tegoroczne wydarzenie potrwa 5 dni roboczych. Rozpocznie się w poniedziałek 11 marca, a zakończy w piątek 15 marca, co umożliwi m.in. lepszy przegląd oferty targowej przez odwiedzających. Firma Klimor we Frankfurcie zaprezentuje się po raz pierwszy, przedstawiając najnowsze rozwiązania w dziedzinie wentylacji.
Czytaj więcej
285_app_news_photo_f_wentylacji_2019_1920x10804

KLIMOR ZAPRASZA NA FORUM WENTYLACJA 2019

Firma KLIMOR serdecznie zaprasza na 17. edycję branżowej wystawy „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja”, która odbędzie się w dniach 5-6 marca w Warszawie na terenie Global EXPO przy ul. Modlińskiej.
Czytaj więcej
275_app_news_photo_pobrane

KLIMOR Z WIZYTĄ NA AHR EXPO 2019 W ATLANCIE

Podczas odbywającego się w tym roku w Atlancie najważniejszego dla rynku amerykańskiego wydarzenia branżowego HVACR, jakim jest AHR Expo, firma Klimor USA – spółka dedykowana do sprzedaży systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych marki Klimor w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej w dniach 14-16 stycznia miała okazję do spotkania się ze swoimi kluczowymi Klientami.
Czytaj więcej
276_app_news_photo_klimatherm-1523

KLIMOR UROCZYŚCIE PODSUMOWAŁ ROK 2018

11 stycznia br. w hotelu HolidayInn w podwarszawskim Józefowie odbyła się wewnętrzna konferencja sprzedażowa Grupy Klima-Therm - Podsumowanie 2018 roku, Plany na rok 2019 – w której oprócz kadry zarządzającej udział wzięli m.in. cała struktura handlowa firmy Klimor oraz przedstawiciele działów bezpośrednio wspierających sprzedaż.
Czytaj więcej
LOGO

ZAWIADOMIENIE O FORMALNYM POŁĄCZENIU

Uprzejmie Państwa informujemy, że w dniu 2 stycznia 2019 roku dokonane zostało formalne połączenie KLIMOR Sp. z o. o. z “CLIMA-PRODUKT” Sp. z o.o., BARBOR Sp. z o.o. oraz QUATROVENT II Sp. z o.o.
Czytaj więcej
269_app_news_photo_zdjecie_suchy_las

NOWY ADRES BIURA HANDLOWEGO W POZNANIU!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 roku firma Klimor zmieniła lokalizację biura handlowego w Poznaniu.
Czytaj więcej
LOGO

Połączenie spółek Klimor i Quatrovent

Zgodnie z decyzją Zarządu Grupy Kapitałowej Klima-Therm, z dniem 2 stycznia 2019 roku Klimor Sp. z o.o. stanie się właścicielem firmy dystrybucyjnej Quatrovent Sp. z o.o., która od 2007 roku prowadzi działalność sprzedażową central wentylacyjnych i urządzeń do rekuperacji na rynku w Polsce.
Czytaj więcej
Konsolidacja_działalności_produkcyjnej (1)

KLIMOR ŁĄCZY SIĘ ZE SPÓŁKAMI CLIMA-PRODUKT I BARBOR

Zarząd Grupy Kapitałowej Klima-Therm podjął decyzję o konsolidacji działalności produkcyjnej poprzez połączenie zakupionych w czerwcu br. spółek Clima-Produkt i Barbor ze spółką Klimor. Klimor stanie się jednym dużym podmiotem czerpiącym z potencjału każdej ze spółek, mierzonym m.in. zasobami ludzkimi, doświadczeniem oraz mocą wytwórczą trzech zakładów: w Gdyni, Pszczółkach i w Skowarczu. Klimor zwiększy tym samym swoją konkurencyjność na rynku HVACR oraz w sposób kompleksowy odpowie na potrzeby
Czytaj więcej
IMG_2092

CHILLVENTA 2018 ZA NAMI! PODSUMOWANIE UDZIAŁU FIRMY KLIMOR NA TARGACH W NORYMBERDZE

Siódma edycja Targów Chillventa 2018 odbyła się w dniach 16-18 października w Norymberdze. W tegorocznej edycji, wiodących światowych targów, swój debiut jako wystawca miała firma KLIMOR. Głównym celem uczestnictwa było umożliwienie bezpośredniego kontaktu potencjalnym odbiorcom urządzeń z przedstawicielami firmy oraz zapoznanie się z nowościami produktowymi.
Czytaj więcej
LOGO

PRZEKSZTAŁCENIE FORMY PRAWNEJ SPÓŁKI KLIMOR

Niniejszym informujemy, iż z dniem 4 października 2018 roku nastąpiło przekształcenie formy prawnej firmy KLIMOR ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spółki komandytowej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.
Czytaj więcej

AUDYT ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA ZAKOŃCZONY SUKCESEM

W sierpniu 2018 roku, w zakładzie produkcyjnym firmy Klimor w Gdyni, z powodzeniem zakończył się proces wdrożeniowy systemu zarządzania środowiskiem wg ISO 14001:2015 oraz jego integracja z wymaganiami istniejącego systemu jakościowego zgodnego z ISO 9001.
Czytaj więcej
nastrone

KLIMOR WŚRÓD WYSTAWCÓW NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH CHILLVENTA 2018

W dniach 16-18 października 2018 roku firma Klimor weźmie udział w jednych z największych na świecie targach w branży HVACR - CHILLVENTA w Norymberdze. Obecność na tej prestiżowej imprezie wystawienniczej jest ściśle powiązana ze strategią firmy zakładającą ekspansję działalności na rynkach zagranicznych oraz stanowi jeden z kluczowych narzędzi w budowaniu świadomości marki.
Czytaj więcej
2018-06 Nordic Adventure (432)

„NORDIC ADVENTURE” SKANDYNAWIA Z FIRMĄ KLIMOR

W czerwcu firma Klimor zaprosiła grupę 60 Projektantów systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na wspólną, 3-dniową wyprawę na Północ Europy. Bogaty program eventu, realizowanego pod hasłem „Nordic Adventure”, obejmował m.in. pobyt w stolicy Danii Kopenhadze oraz w szwedzkim Malmö.
Czytaj więcej
HALA

KLIMOR ROŚNIE W SIŁĘ - ROZBUDOWA HALI PRODUKCYJNEJ

Nieustanny rozwój oraz rosnąca potrzeba produkcyjna, podyktowane coraz większym popytem na produkty firmy KLIMOR, już wkrótce zaowocuje rozpoczęciem inwestycji związanej z budową nowej hali produkcyjnej w Gdyni przy ul. Bolesława Krzywoustego. Pod dachem hali znajdzie się kolejne ponad 2 tys. m² nowej powierzchni.
Czytaj więcej
klimor

KLIMOR CZŁONKIEM ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI EUROVENT ASSOCIATION

Z przyjemnością informujemy, iż firma KLIMOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z początkiem kwietnia 2018 roku otrzymała członkostwo światowej organizacji Eurovent Association, dołączając tym samym do grona Eurovent Corresponding Member.
Czytaj więcej
IMG_6218

KLIMOR NA TARGACH MCE 2018 W MEDIOLANIE

W dniach 13-16 marca 2018 roku w Mediolanie KLIMOR po raz pierwszy zaprezentowała ofertę produktową własnej marki na jednych z największych i najważniejszych targach branży HVACR - Mostra Convegno Expocomfort (MCE). Obecność firmy KLIMOR na MCE 2018 stanowiła ważny element realizujący obraną strategię intensyfikacji działalności eksportowej, w tym wejście na nowe, perspektywiczne rynki.
Czytaj więcej
1713_photos_image_img_2792_

KLIMOR NA FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2018

Firma KLIMOR uczestniczyła w 16. edycji branżowej wystawy „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja”, która odbyła się w dniach 27-28 lutego w Warszawie na terenie kompleksu MT Polska przy ul. Marsa.
Czytaj więcej
MCE_aktualnosci_usa

KLIMOR NA TARGACH MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2018 W MEDIOLANIE

Marka KLIMOR zadebiutuje na międzynarodowej arenie targowej Mostra Convegno Expocomfort (MCE). Podczas 41. edycji wystawy, która odbędzie się w dniach 13-16 marca w Mediolanie, branżyści z 55 krajów na świecie będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszą gamą rozwiązań wentylacyjnych z oferty producenta. Obecność KLIMOR na targach MCE 2018 jest elementem strategii Grupy Klima-Therm zakładającej intensyfikację działalności eksportowej, w tym wejście na nowe, perspektywiczne rynki.
Czytaj więcej
232_app_news_photo_klimor_diamentyforbesa_gazelebiznesu_lowres

KLIMOR NAJBARDZIEJ DYNAMICZNĄ FIRMĄ WEDŁUG FORBESA I PULSU BIZNESU

Redakcje tytułów ekonomicznych Forbes i Puls Biznesu wyróżniły firmę Klimor w dwóch niezależnych, renomowanych zestawieniach najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Tym samym producent znalazł się w prestiżowym gronie laureatów rankingów „Diamenty Forbesa 2018” oraz „Gazele Biznesu 2017” promujących najszybciej rosnące firmy w latach 2014-2016, o nienagannej reputacji finansowej i biznesowej.
Czytaj więcej
1701_photos_image_img-2569

KLIMOR USA JUBILEUSZOWO NA AHR EXPO 2018 W CHICAGO

Klimor USA, Inc. – spółka-córka dedykowana do sprzedaży systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych marki Klimor w Ameryce Północnej – po raz drugi wzięła udział w AHR Expo, największych na świecie targach branży HVACR. Podczas tegorocznego wydarzenia, które odbyło się w dniach 22-24 stycznia w Chicago, firma w gronie 50 kluczowych dystrybutorów celebrowała pierwszą rocznicę działalności Klimor na rynku amerykańskim.
Czytaj więcej
1697_photos_image_img_0146

FIRMA KLIMOR UROCZYŚCIE PODSUMOWAŁA ROK 2017

12 stycznia br. w hotelu Copernicus Toruń odbyła się wewnętrzna konferencja sprzedażowa Grupy Klima-Therm - Podsumowanie 2017 roku, Plany na rok 2018 – w której udział wzięli m.in. Handlowcy spółki Klimor oraz przedstawiciele działów wspierających sprzedaż
Czytaj więcej
klimor_grafika

KLIMOR NA AHR EXPO

KLIMOR, wiodący polski producent systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na targach AHR Expo w Chicago.
Czytaj więcej
press_info_1

KLIMOR NA TARGACH MEDYCZNYCH WIHE 2017

W ramach działań marketingowych promujących ofertę systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w wykonaniu higienicznym, firma Klimor wzięła udział w V Międzynarodowych Targach Medycznych WIHE Hospital Warsaw, które odbyły się w dniach 19-21 października br. w Warszawie na terenie centrum EXPO XXI.
Czytaj więcej
50 lat

KLIMOR MA 50 LAT!

Klimor, polski producent systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, obchodzi w tym roku Jubileusz 50-lecia swojego istnienia. Firma początkowo związana z przemysłem stoczniowym, dziś jest wiodącym dostawcą najwyższej klasy rozwiązań dedykowanych na wszystkie kluczowe rynki odbiorców. Pół wieku tradycji i doświadczenia Klimoru zaowocowało stabilną pozycją firmy w Polsce oraz dynamiczną ekspansją na rynkach zagranicznych, w tym w USA.
Czytaj więcej
1682_photos_image_ip_certyfikat_jakosc_roku_1

CERTYFIKAT „JAKOŚĆ ROKU 2016” W KATEGORII PRODUKT DLA FIRMY KLIMOR.

Firma KLIMOR, polski producent i dostawca standardowych oraz specjalistycznych urządzeń klimatyzacyjno- wentylacyjnych, drugi rok z rzędu został laureatem prestiżowego tytułu„ JAKOŚĆ ROKU 2016” w kategorii PRODUKT. Przyznane wyróżnienie to przede wszystkim potwierdzenie najwyższej jakości produktów marki KLIMOR, ale także wyraz uznania dla stosowanych przez producenta praktyk biznesowych.
Czytaj więcej
1637_photos_image_20170315-135142_800x534

NOWE BIURO HANDLOWE KLIMOR I AKADEMIA GRUPY KLIMA-THERM W WARSZAWIE

W Warszawie oddano do użytku nowe biuro handlowe KLIMOR, które przeniesione zostało do nowocześnie zaaranżowanych wnętrz biurowca przy ul. Ostrobramskiej 101A. Bezpośrednio przy biurze funkcjonuje trzecia w Polsce Akademia Grupy KLIMA-THERM - specjalistyczne centrum szkoleniowo-badawcze oraz showroom flagowych urządzeń z portfolio firmy.
Czytaj więcej
1648_photos_image__mg_3568

KLIMOR NA FORUM WENTYLACJA- SALON KLIMATYZACJA 2017. PREMIERA NOWEGO TYPOSZEREGU CENTRAL- KLIMOR EVO.

Firma KLIMOR, polski producent standardowych oraz specjalistycznych urządzeń HVACR obchodzący w tym roku swój „złoty” Jubileusz, zaprezentowała podczas minionej edycji wystawy „Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2017” centralę wentylacyjno-klimatyzacyjną z nowego typoszeregu „KLIMOR EVO”. Spółka otrzymała ponadto prestiżową nagrodę biznesową DELTA 2017.
Czytaj więcej
1618_photos_image_e-zaproszenie_klimor_eng

KLIMOR NA TARGACH FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2017

Serdecznie zapraszamy na stoisko firmy KLIMOR w ramach 15. edycji wystawy „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja”, która odbędzie się 7 i 8 marca w Warszawie.
Czytaj więcej
1613_photos_image_klimor_na_targach_ahrexpo_1_1280x853

PREMIERA PRODUKTÓW KLIMOR W AMERYCE PÓŁNOCNEJ NA AHR EXPO

KLIMOR, wiodący polski producent systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, wprowadza swoją markę na rynek amerykański. Premierowa prezentacja produktów z nowego typoszeregu urządzeń ‘Klimor EVO’ w wersji dedykowanej inwestorom w Ameryce Północnej miała miejsce pod koniec stycznia br. w Las Vegas podczas AHR Expo – największych na świecie targów branży HVACR. Producent rozwija działalność biznesową w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem spółki z Grupy KLIMA-THERM: Klimor USA Inc. z siedzibą w
Czytaj więcej